Śluby panieńskie w Łowiczu

Spektakle, Śluby panieńskie Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 30/08/2019 19:50

Dzisiejszego wieczora, 30 sierpnia o godz. 19.00 w sali kinowej Łowickiego Ośrodka Kultury, odbyło się pierwsze wydarzenie w ramach projektu "Chodź na Sztukę!".

W piątkowy wieczór, w łowickiej sali kinowej, młodzi aktorzy ze Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka w Olsztynie zaprezentowali komedię pt. "Śluby panieńskie".

Wystąpili m.in.: w roli Anieli - Joanna Janik, Klarę zagrały dwie aktorki Klaudia Goska  i Agata Zielińska, Albina - Piotr Durczyński, Gustawa - Szymon Kowalik. Całość wyreżyserowała - Milena Gauer.

Jest to jedna z najpopularniejszych sztuk Aleksandra Fredry i mimo upływu czasu dzieło nadal zachowuje swoją aktualność i uniwersalność.

Spektakl został zorganizowany w ramach projektu „Chodź na Sztukę!”, realizowanego dzięki projektowi „Od Was dla Was” i cieszył się dużym zainteresowaniem.

Łowicki Ośrodek Kultury pozyskał m.in. na tę inicjatywę dofinansowanie z programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2019” Narodowego Centrum Kultury.

Śluby panieńskie w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama