SP 3 zaprasza na czwartkowy Maraton Świętych

Kościół, zaprasza czwartkowy Maraton Świętych - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 14/11/2018 11:51
Katarzyna Gajda

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kard. Karola Wojtyły – Papieża Polaka zaprasza w czwartkowe popołudnie (15 listopada) na kolejną odsłonę Maratonu Świętych.

„Maraton Świętych”, czyli zabawa o charakterze sportowo-religijnym na stałe wpisał się już w harmonogram imprez szkolnych. Tegoroczna jej edycja, jak poprzednie odbędzie się na szkolnym Orliku, zaś jej hasło nawiązywać będzie do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W trakcie spotkania „Polscy święci – 100 lat niepodległej Polski” zaprezentowane zostaną sylwetki siedmiu Polaków, których kościół wyniósł na ołtarze,. Przewidziano także gry i zabawy, wspólną modlitwę oraz poczęstunek. Zwieńczeniem wydarzenia będzie „Bieg do Nieba”.

Zaproszenie do udziału w przedsięwzięciu kierowane jest do wszystkich zainteresowanych mieszkańców Łowicza. Zabawa odbędzie się na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w czwartek, 15 listopada o godzinie 19. Potrwa około godziny.

SP 3 zaprasza na czwartkowy Maraton Świętych komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama