SP w Mastkach bierze udział w konkursie „Dzieciaki do rakiet”. Trwa internetowe głosowanie

Edukacja, Mastkach bierze udział konkursie „Dzieciaki rakiet” internetowe głosowanie - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 14/11/2019 14:38
Martyna Czekalska

Szkoła Podstawowa im. Józefa Ufy w Mastkach (gmina Chąśno) bierze udział w konkursie „Dzieciaki do rakiet”, w którym do wygrania jest sprzęt do nauki gry w tenisa ziemnego.

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy zorganizowano konkurs dla szkół podstawowych, które walczą o profesjonalny sprzęt do nauki gry w tenisa ziemnego, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli.

Do konkursu przystąpiła Szkoła Podstawowa im. Józefa Ufy w Mastkach w gminie Chąśno. Jej uczniowie nagrali krótki filmik, w którym zachęcają innych do aktywności fizycznej.

Aby oddać głos na SP w Mastkach należy wejść tutaj. Po wprowadzeniu adresu e-mail oraz po kliknięciu w przycisk głosowania należy sprawdzić pocztę oraz potwierdzić oddanie głosu.

Internetowe głosowanie potrwa do 30 listopada. Z jednego adresu e-mail można oddać jeden głos dziennie. Internauci wyłonią w drodze głosowania 50 szkół, zaś organizatorzy konkursu nagrodzą 10 placówek. Zwycięzców poznamy 3 grudnia.

Zachęcamy do głosowania na szkołę w Mastkach!

SP w Mastkach bierze udział w konkursie „Dzieciaki do rakiet”. Trwa internetowe głosowanie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama