Spacer szlakiem filmowym już w niedzielę

Turystyka i rekreacja, Spacer szlakiem filmowym niedzielę - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 16/10/2019 09:46
Mirka Czubak
PAŹ 20
Stary Rynek 3 w Łowiczu godz: 14:00

To już ostatni z trzech spacerów tematycznych po Łowiczu organizowany w ramach konkursu Małe Granty 2019 realizowanego przez Łowicki Ośrodek Kultury. Po wcześniejszym spacerze szlakiem żydowskim i literackim nastał czas wędrówki szlakiem filmowym.

Już w najbliższą niedzielę (20 października) o godzinie 14. Zdzisław Kryściak, prezes łowickiego koła przewodników PTTK im. Anieli Chmielińskiej, opowie o miejscach związanych z filmem, aktorami i reżyserami. Uczestnicy wydarzenie dowiedzą się jakie filmy kręcono w Łowiczu, jacy aktorzy związani byli z miastem, kto z reżyserów tu pracował a także, gdzie w Łowiczu działały Świątynie X Muzy.

Spacer „Szlakiem Filmowym” rozpocznie się tradycyjnie na Starym Rynku przed siedzibą łowickiego PTTK. W ramach wydarzenia każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy znaczek i pocztówkę. Do zdobycia będzie też ostatni z serii trzech przewodników tematycznych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Spacer szlakiem filmowym już w niedzielę komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama