Spektakl „Maski” - po raz drugi

Spektakle, Spektakl „Maski” drugi - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 19/11/2019 07:49

Twórcy „Maski” w reżyserii Aleksandra Jarosa i Joanny Gałki-Walczykiewicz zapraszają na kolejny pokaz. Odbędzie się on w niedzielę, 1 grudnia o godzinie 13.00 w Łowickim Ośrodku Kultury.

Przypomnijmy, że spektakl cieszył się ogromnym zainteresowaniem, stąd pomysł wystawienia go po raz kolejny.

Powstał w ramach projektu „Teatr mój mały widzę ogromny” i został oparty na koncepcji teatru ogromnego, czyli wizji sztuki, którą zaproponował Stanisław Wyspiański.

W projekcie biorą udział 23 młode osoby, które tworzą sekcje: aktorską, muzyczno-wokalną, taneczną, plastyczną i organizacyjną. Stworzony przez nich spektakl w dużej mierze opiera się na symbolice.

Przypomnijmy, że bilety na premierę rozeszły się w 15 minut od momentu ich wydawania, a pierwszy pokaz zgromadził pełną widownię. Czy tym razem będzie podobnie?

Bezpłatne wejściówki są już do odbioru w kasie kina Fenix. 

Spektakl „Maski” - po raz drugi komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama