Sportowcy UKS Jedynka Łowicz wrócili z obozu w Darłówku

Lekkoatletyka, Sportowcy Jedynka Łowicz wrócili obozu Darłówku - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 19/08/2019 13:54
Martyna Czekalska

Lekkoatleci UKS Jedynka Łowicz w dniach 9-18 sierpnia przebywali na obozie sportowym w Darłówku. Oprócz szlifowania formy młodzi zawodnicy korzystali z licznych atrakcji.

Podczas nadmorskiego wyjazdu sportowcy codziennie uczestniczyli w treningach. Zajęcia w większości poświęcone były ćwiczeniom ogólnorozwojowym i sile dynamicznej.

- Pobyt nad morzem to również kąpiele wodne i słoneczne, ale i masa innych atrakcji – informuje trener Waldemar Kret. - W ramach odnowy biologicznej dwa razy byliśmy w Parku Wodnym „Jan”, część zawodników grała w kręgle. Korzystaliśmy  z basenu, ścianki wspinaczkowej i kolejki tyrolskiej znajdującej się na terenie ośrodka.

Do niezapomnianych przygód należy zaliczyć spływ kajakowy rzeką Grabową do portu jachtowego w Darłówku czy rejs tramwajem wodnym rzeką Wieprzą do Darłowa, gdzie sportowcy mogli poznać historię tego miasta. Lekkoatleci łowickiej Jedynki odwiedzili również park gier Leonardia w miejscowości Krupy.

Po powrocie zawodnicy będą trenować na obiektach OSiR nr 1, a grupa oszczepników w terenie. - Dla młodzików pierwszy start planujemy 31 sierpnia w Aleksandrowie Łódzkim lub 1 lipca w Warszawie. Młodsi starty rozpoczną podczas jesiennej edycji Czwartków lekkoatletycznych - dodaje Kret.

Sportowcy UKS Jedynka Łowicz wrócili z obozu w Darłówku komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama