16°C mgła

Sportowcy z Błyskawicy szlifują formę w Sanoku

Pomimo wakacji sportowcy Błyskawicy Domaniewice nie próżnują przygotowując się do startów, które czekają ich w najbliższym czasie.

Blisko 30- osoba grupa sportowców UKS Błyskawica Domaniewice uczestniczy w 14-dniowym obozie. Młodzi sportowcy szlifują swoją formę w Sanoku. Jego umiejscowienie – górski klimat, liczne obiekty lekkoatletyczne oraz sztuczne lodowisko sprzyjają, aby na obozie mogli ćwiczyć zarówno przedstawiciele królowej sportu jak również łyżwiarze.

O ile Ci drudzy na swoje występy będą musieli poczekać, to lekkoatleci zaprezentują się już w tym miesiącu. W drugiej połowie sierpnia sześcioosobowa ekipa wystartuje na Stadionie Śląskim w Chorzowie w Małym Memoriale Kamili Skolimowskiej, rozgrywanym dla zawodników do lat 19.

Trzy dni później w Siedlcach odbędą się Ogólnopolskie Igrzyska LZS w sportach letnich w kategoriach wiekowych U20 i U18. Na imprezę wojewódzkie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Łodzi do reprezentowania naszego województwa delegowało łącznie trójkę lekkoatletów (wszyscy z kat. U18) Błyskawicy. Są to Aleksandra Goszczyńska (oszczep i kula), Jakub Pająk (skok w wzwyż) i Tomasz Wieteska (bieg na 100m i w skok w dal).

Fot. Julia Perzyńska

 

 

Sportowcy z Błyskawicy szlifują formę w Sanoku komentarze opinie

  • KxF - niezalogowany 2018-08-07 22:01:06

    Trenerze, mam identyczne zdjęcie zrobione w tym samym miejscu na podbiegach za skansenem z 2002 roku

Dodajesz jako: Zaloguj się