9°C bezchmurnie

Starosta Krzysztof Figat z tytułem Zasłużonego Promotora Agrobiznesu RP 2017

Starosta łowicki Krzysztof Figat został wyróżniony tytułem Zasłużonego Promotora Agrobiznesu RP 2017. Gala Agrobiznesu, podczas której nastąpiło uroczyste przekazanie tytułu odbyła się 29 listopada (w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie.

Organizatorem konkursu jest Redakcja miesięcznika AGRO, rektor SGGW prof. Wiesław Bielawski oraz Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Partnerem strategicznym Gali Agrobiznesu był Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz  ELEWARR Sp. z o.o. Patronat honorowy objął Krzysztof Jurgiel – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Czesław Siekierski – przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego.

Tytuł Zasłużony Promotor Agrobiznesu jest przyznawany ludziom szczególnie zasłużonym w obsłudze polskiego rolnictwa i agrobiznesu, reprezentującym m.in.: samorządy lokalne, organizacje biznesowe i branżowe, banki, giełdy, placówki naukowo-badawcze i doradztwo rolnicze. Kandydatów do tytułu mogą rekomendować wyłącznie rolnicy i agroprzedsiębiorcy. Nagrodą jest szabla oficerska, którą staroście łowickiemu – Krzysztofowi Figatowi wręczyła Szefowa Kancelarii Prezydenta RP Halina Szymańska oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel.

Powiat Łowicki zaznaczył swą obecność na uroczystości w SGGW, bowiem na scenie podczas gali swój koncert dał Zespól Pieśni i Tańca „Blichowiacy”, działający przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Łowiczu. Łowicki folklor w wykonaniu zespołu spotkał się z dużym uznaniem ze strony uczestników wydarzenia.

Starosta Krzysztof Figat z tytułem Zasłużonego Promotora Agrobiznesu RP 2017 komentarze opinie

 • KubaM - niezalogowany 2017-12-01 15:55:08

  ach... jak oni umieja sie bawic za NASZE pieniadze.

 • Gość - niezalogowany 2017-12-02 00:25:35

  Mam nadzieję , że wyborcy w przyszłym roku będą pamiętać o tych zabawach

 • Janusz - niezalogowany 2017-12-02 00:52:28

  KubaM. Czy na pewno za nasze? Na wyróżnienie trzeba zapracować, ciężko zapracować i jeszcze zasłużyć. A Tobie nie chciało się postawić krzyżyka na wyborach!!! Najpierw należy ruszyć dupę za tego komputera, a później pisać takie głupawe komentarze. Nie będę komentował dalej bezmyślnych komentarzy. Jak się coś pisze to najpierw należy myśleć. A to boli.

 • Andrej - niezalogowany 2017-12-03 09:58:32

  Mozna rożne rzeczy staroście zarzucać i go nie lubić ale na ta nagrodę uczciwie zapracował , brawo Figat !

 • KubaM - niezalogowany 2017-12-03 14:06:44

  Na każde wybory chodzę. Skąd Państwo , samorządy itp ma pieniądze? Z podatków,a jak myślicie kto płaci podatki? Społeczeństwo. Kto zasponsorował ta imprezę? My. Koniec tematu. Tyczy się to wszystkich włodarzy nie chodzi tu tylko o P.Figata.

 • Fircyk - niezalogowany 2017-12-03 15:18:27

  500 plus tez sponsorujemy i najdroższe na świecie Boeingi dla VIP ów i maybacha ojca Rydzyka i emerytury księży i 15 pensje dla górników i po 20 tys dla prokuratorów IPN u którzy nikogo nie ukarali bo oprawcy juz dawno nie żyją i telewizje Jacka Kurskiego przy ktorej TVP Urbana to mały pikus ... ale tak naprawdę winna jest PO i PSL i SLD bo nie uczyło nas czym jest wielka wartość ludzkiej wolności i godności ktora udało sie w 1989 bezkrwawo uzyskać !!!

 • gość 2018-03-13 18:50:30

  Mam nadzieje ze ten człowiek już nie zostanie wybrany na dalsze kadencje

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu