Startuje XXI sezon Siatkarskich Amatorskich Mistrzostw Łowicza

Siatkówka, Startuje sezon Siatkarskich Amatorskich Mistrzostw Łowicza - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 05/11/2019 11:13
Martyna Czekalska
LIS 08
Hala OSiR nr 2 w Łowiczu, ul. Topolowa 2 godz: 18:30

W najbliższy piątek (8 listopada) w hali OSiR nr 2 w Łowiczu odbędzie się pierwsza kolejka Siatkarskich Amatorskich Mistrzostwa Łowicza. W tym roku w rozgrywkach weźmie udział osiem zespołów.

W sezonie 2019/2020 o tytuł mistrzowski powalczy osiem ekip: ŁAGS-Awanturnik Łowicz, UKS Korabka Łowicz, LKS Retki, Mnichy z Południa Głowno, Dora Digital Łowicz, UKS Pijarska Łowicz, I LO Łowicz i OSP Seligów. W lidze zostanie rozegranych łącznie 14 kolejek (mecz i rewanż).

Przed rokiem w rozgrywkach triumfowała drużyna ŁAGS-Awanturnik, składająca się głównie z nauczycieli wychowania fizycznego. Drugie miejsce zajęła drużyna LKS Retki, a trzecie Mnichy z Południa Głowno.

Kolejka inaugurująca XXI sezon Siatkarskich Amatorskich Mistrzostw Łowicza odbędzie się już w najbliższy piątek (8 listopada) w hali OSiR nr 2 przy ul. Topolowej 2. Trzy pojedynki rozpoczną się o godz. 18:30, a jeden o 20:00. Plan gier poniżej.

18:30 UKS Korabka Łowicz - Dora Digital Łowicz
18:30 OSP Seligów - Mnichy z Południa Głowno
18:30 LKS Retki - UKS Pijarska Łowicz
20:00 ŁAGS-Awanturnik Łowicz - I LO Łowicz

- Proszę o stawienie się drużyn wcześniej, ze względu na treningi Księżaka, spotkania musimy rozpoczynać punktualnie – informuje Krzysztof Olko, sędzia główny rozgrywek.

Startuje XXI sezon Siatkarskich Amatorskich Mistrzostw Łowicza komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama