19°C bezchmurnie

Studniówka maturzystów ZSP nr 2 w Łowiczu (ZDJĘCIA, VIDEO)

Maturzyści Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Łowiczu bawią się dziś (20 stycznia) na balu studniówkowym. Zabawa trwa w Dworze Soplicowo w Woli Gosławskiej.

W balu na nieco ponad sto dni przed pierwszym egzaminem dojrzałości uczestniczą uczniowie pięciu ostatnich klas ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu.

Na zaproszenie maturzystów z Blichu odpowiedzieli min. starosta łowicki Krzysztof Figat oraz dyrektor skierniewickiej delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi Irena Lesiak. Życzyli studniówkowiczom udanej zabawy i powodzenia na maturze, a także gratulowali całej społeczności sukcesu, jakim jest wysokie miejsce ponadgimnazjalnej „Dwójki” w ogólnopolskim rankingu techników.

- Pamiętajcie, że nic, co jest wartościowe, łatwo nie przychodzi - mówiła do swoich uczniów dyrektor blichowskiej szkoły Maria Laska. - Czasem trzeba mocno popracować, ale warto popracować, bo później jest jeszcze większa radość z sukcesu.

Zabawę na parkiecie poprzedził tradycyjny polonez. Nauczyciele, rodzice i znajomi maturzystów obejrzeli trzy różne układy taneczne.

Zachęcamy do oglądania relacji z przemówień oraz jednego z polonezów, którego zarejestrowaliśmy podczas ostatniej próby.

Studniówka maturzystów ZSP nr 2 w Łowiczu (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-01-23 01:00:29

    Gratuluję dodania nagrania próby poloneza a nie oficjalnego tańca. Tu nikt nie brał tego na poważnie a wy pewnie chcieliście ich ośmieszyć. Łowicz Jak zwykle super..

  • gość 2018-01-23 22:43:22

    oj tam oj tam... przecież na 2 studniówce też trzeba być...

  • Jacek. - niezalogowany 2018-01-23 22:47:30

    Tak ps. Na wszystkich studniówkach są ekipy filmowe które biorą wasze niemałe pieniądze.... Dlaczego te ekipy nie przedstawią mediom nagrania z oficjalnej części ???? Od lat wielu oficjalne części filmuje lowicz24.eu .... A gdzie są te nagrania za grubą kasę ????

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.