Stypendia i nagrody dla sportowców - Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

L24, Stypendia nagrody sportowców Nadzwyczajna sesja Miejskiej - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 04/11/2011 02:00

Dzisiejszego popołudnia o godz 16:00 w ratuszu odbędzie się XVII nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Stypendia i nagrody sportowe będą tematem obrad.Radni miejscy przyjmą bądź odrzucą  projekt w sprawie przyjęcia Regulaminu określającego szczegółowe zasady,

tryb przyznawania i pozbawiania oraz rodzaje i wysokość stypendiów sportowych oraz nagród sportowych i wyróżnień dla zawodników i trenerów.  Przypomnijmy,  że w Łowiczu, w 2011 roku ze stypendiów sportowych korzysta 21 zawodników, nagrody i wyróżnienia za 2010 rok otrzymało natomiast 15 osób. Na stypendia sportowe miasto wyda do końca roku ponad 35 tys. zł, jednorazowe nagrody dla wybitnych zawodników i trenerów przyznane w kwotach od 1.100 zł do 2.200 zł  to wydatek rzędu ok 18 tys zł, czyli na sportowców przeznaczone zostało ponad 53 tys zł.

W 2011 roku nagrodzono również ponad 120 najlepszych uczniów łowickich podstawówek i gimnazjów. Otrzymali oni stypendia naukowe w wysokości od 383 do 740 zł. Łącznie nagrody finansowe kosztowały miasto ok 50 tysięcy złotych. 

W tym tygodniu, w poniedziałek - 31 października, w ratuszu odbyło się spotkanie osób zainteresowanych tematem. Podczas poniedziałkowego posiedzenia objaśniane i korygowane były wszelkie nieścisłości odn zaproponowanego (27 październik) projektu "Uchwały w sprawie przyjęcia Regulaminu określającego szczegółowe zasady, tryb przyznawania i pozbawiania oraz rodzaje i wysokość stypendiów sportowych oraz nagród sportowych i wyróżnień dla zawodników i trenerów".

Dyskutowano nad tym, kto tak naprawdę powinien zostać wyróżniony - jakie osiągnięcia powinien mieć zawodnik, gdyż większość tegorocznych stypendystów to zawodnicy grający w zespołach.

Dziś dowiemy się kto może się o takie stypendium i nagrodę ubiegać, oraz w jakich wysokościach będą one przyznawane.

 

Stypendia i nagrody dla sportowców - Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama