Sukces Konrada Karwata w zawodach organizowanych przez Arnolda Schwarzeneggera

Inne, Sukces Konrada Karwata zawodach organizowanych przez Arnolda Schwarzeneggera - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 04/03/2019 12:06
Martyna Czekalska

Pochodzący z ziemi łowickiej strongman Konrad Karwat zajął czwarte miejsce w zawodach Arnold Festival Amateur. To największy sukces w karierze sportowej 23-letniego siłacza.

Konrad Karwat w ubiegłym roku sięgnął po tytuły międzynarodowego mistrza Polski strongmanów U23 oraz wicemistrza świata U23.

Na przełomie lutego i marca zawodnik z ziemi łowickiej reprezentował Polskę w zawodach Arnold Festival Amateur, które odbyły się w amerykańskim mieście Columbus w stanie Ohio. To prestiżowa impreza dla siłaczy organizowana przez Arnolda Schwarzeneggera.

- To największy jak do tej pory sukces w mojej sportowej karierze - napisał Konrad Karwat na swoim profilu na Facebooku. Strongman podziękował osobom i sponsorom, dzięki którym mógł wziąć udział w zawodach zza oceanem.

Fot. Konrad Karwat Facebook

Sukces Konrada Karwata w zawodach organizowanych przez Arnolda Schwarzeneggera komentarze opinie

  • gość 2019-03-05 07:13:13

    "sięgnął po tytuły międzynarodowego mistrza Polski" - może ktos to rozwinąć ??

  • heheeszka - niezalogowany 2019-03-05 20:27:09

    no to jest tak jak z ta cala banda ktora rzadzi sportem w miescie papugami cipinskimi itd itd ...to stwierdzenie nie ma sensu tak bardzo jak to ze oni pelnia swoje funkcje no i dodalbym.do tego jeszcze malo uzdolnionego autora tekstu

  • gość 2019-03-07 16:43:22

    Brawo Karwat!!! Brawo Cipiński i Papuga! I wszyscy co pomogli!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama