Sukces uczniów II LO w ogólnopolskim konkursie fotograficznym.

Edukacja, Sukces uczniów ogólnopolskim konkursie fotograficznym - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/10/2019 11:52

Uczniowie klasy IB II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu, pod kierunkiem pani Kamili Stępień, odnieśli wielki sukces. Aleksandra Iwańska, Katarzyna Piesik i Kacper Piotrowski zajęli I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Jesień w mojej okolicy”.

Organizatorzy konkursu – Fundacja Honor Pomagania Dzieciom - za cel stawiają sobie uwrażliwienie młodzieży na piękno przyrody oraz pomoc w dostrzeganiu niezwykłych detali otaczającego nas świata ludzi i zwierząt.

W tegorocznych zmaganiach pod hasłem „Jesień w mojej okolicy” uczniowie mieli za zadanie samodzielnie wykonać zdjęcia ukazujące piękno tej pory roku. Zwycięskie fotografie uczniów IB przedstawiały wielobarwne krajobrazy pełne kolorowych liści i „owoców” jesieni. Jury konkursu doceniło świeżość spojrzenia młodych artystów, przemyślaną kompozycję prac, umiejętność uchwycenia ulotnej chwili i oryginalność wypowiedzi. A konkurencja była duża. Laureaci z II LO pokonali ponad 800 innych zgłoszonych do konkursu uczestników.

Zwycięzcom organizatorzy ufundowali bardzo atrakcyjną nagrodę. Jest to 50 % dofinansowania do 7-dniowej wycieczki w góry dla całej klasy z dodatkowymi atrakcjami w ramach realizowanego przez fundację projektu.

Sukces uczniów IB to wynik ich talentu i pracy. Fotografia jest dla nich pasją i sposobem na wyrażanie siebie. Są młodzi, zdolni, chcą się rozwijać, doskonalić swoje umiejętności i mają ambitne plany na przyszłość.

Gratulujemy i życzymy wielu następnych wspaniałych osiągnięć.

Sukces uczniów II LO w ogólnopolskim konkursie fotograficznym. komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama