Świąteczna ciężarówka Coca-Coli zawitała do Łowicza

Spotkania, Świąteczna ciężarówka zawitała Łowicza - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 15/12/2016 09:26

To już dziś! Oświetlona dziesiątkami lampek świąteczna ciężarówka Coca-Coli zatrzymała się na Starym Rynku w Łowiczu.

 

 Któż z nas nie kojarzy świątecznej reklamy Coca-Coli? Konwój czerwonych ciężarówek świętego Mikołaja mknie przez zimowy krajobraz, a radosna piosenka przypomina, że święta są coraz bliżej.

W tym roku kultowa ciężarówka znana z telewizyjnej reklamy odwiedzi 32 polskie miasta. Na jej trasie po raz pierwszy pojawi się Łowicz! Błyszczący dziesiątkami lampek amerykański truck zatrzymał się dziś na dziedzińcu łowickiego ratusza. Zabawa na Starym Rynku rozpocznie się o godzinie 15 i potrwa aż do godziny 21.

Jakie atrakcje czekają na odwiedzających? Każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie ze świętym Mikołajem, wybrać się w wirtualną przejażdżkę saniami czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Coli z własnym imieniem. Będzie też fabryka upominków, świąteczna fotobudka oraz gry i konkursy z nagrodami.

 

 

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli zawitała do Łowicza komentarze opinie

  • Pani z pieskiem - niezalogowany 2016-12-15 22:04:54

    Po co to było ? ... Żeby dzieci tyły i brzuszki wydymalo a w Ameryce piniazkow nie brakowało ????????

  • Zacznij myśleć urzęd - niezalogowany 2016-12-15 21:20:52

    Jaka paskudna choinka,

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama