Świąteczna ciężarówka Coca-Coli odwiedzi Łowicz

Wasze sprawy, Świąteczna ciężarówka odwiedzi Łowicz - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 15/11/2016 10:39

Oświetlona dziesiątkami lampek świąteczna ciężarówka Coca-Coli zatrzyma się 15 grudnia na Starym Rynku w Łowiczu.

 

 

 

Któż z nas nie kojarzy świątecznej reklamy Coca-Coli? Konwój czerwonych ciężarówek świętego Mikołaja mknie przez zimowy krajobraz, a radosna piosenka przypomina, że święta są coraz bliżej.

W tym roku kultowa ciężarówka znana z telewizyjnej reklamy odwiedzi 32 polskie miasta. Na jej trasie po raz pierwszy pojawi się Łowicz! Błyszczący dziesiątkami lampek amerykański truck zatrzyma się na łowickim Starym Rynku dokładnie za miesiąc (15 grudnia) w godzinach 15-21.

Jakie atrakcje czekają na odwiedzających? Każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie ze świętym Mikołajem, wybrać się w wirtualną przejażdżkę saniami czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Coli z własnym imieniem. Będzie też fabryka upominków, świąteczna fotobudka oraz gry i konkursy z nagrodami.

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli odwiedzi Łowicz komentarze opinie

  • ona - niezalogowany 2016-11-15 15:16:01

    [quote name="red"]coraz bliżej Święta,coraz bliżej Święta,coraz bliżej Święta[/quote]Jedyna reklama na którą się czeka cały rok i nigdy się nie znudzi:) Magia :)

  • red - niezalogowany 2016-11-15 11:14:30

    coraz bliżej Święta,coraz bliżej Święta,coraz bliżej Święta

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama