Świąteczne gotowanie z Zofią Mycką

Portal lowicz24.eu 18/04/2017 07:02

Zofia Mycka, twórczyni ludowa znana z zamiłowania do gotowania, była gościem świątecznego odcinka programu „Nielisi kucharze” przygotowanego przez Łowicki Ośrodek Kultury.

„Nielisi kucharze” to zabawny program kulinarny tworzony przez Krystiana Cipińskiego i Jakuba Papugę. Pierwsze nagrania zrealizowano w lutym, w ramach sekcji AlterOCH! towarzyszącej 18. edycji OCH! Film Festiwalu.

Gościem specjalnym wielkanocnego odcinka była Zofia Mycka z podłowickiego Strzelcewa. Znana hafciarka słynie z nieprzeciętnych zdolności kulinarnych. Jej pierogi, rogaliki i inne potrawy czy wypieki to prawdziwa uczta dla podniebienia!

Tym razem pani Zosia przygotowała tradycyjną jajcochę, czyli zapiekaną szynkę z jajkami. Zanim jednak wzięła się za gotowanie, czekała ją miła niespodzianka. Jaka? Zachęcamy do oglądania.

 

Świąteczne gotowanie z Zofią Mycką komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama