Święto rodziny w Przedszkolu nr 7 w Łowiczu (ZDJĘCIA, VIDEO)

Portal lowicz24.eu 26/05/2019 21:15
Martyna Czekalska

Społeczność Przedszkola nr 7 „Wiosenka” w Łowiczu bawiła się wczoraj (25 maja) na festynie z okazji święta rodziny.

Podobnie jak w poprzednich latach impreza została zorganizowana w hali OSiR nr 1. Dla dzieci przygotowano sporo atrakcji. Maluchy bawiły się na dmuchańcach, wzięły udział w konkursach zorganizowanych przez wodzireja i chętnie malowały sobie twarze.

Zorganizowano też aukcje, z których dochód zostanie przekazany na zakup przyborów do rysowania i malowania dla przedszkolaków. Do placówki na łowickich Górkach uczęszcza obecnie 100 dzieci.

Święto rodziny w Przedszkolu nr 7 w Łowiczu (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

  • gość 2019-05-27 10:40:58

    Czy dobrze kojarzę, że dmuchańce, wodzirej oraz animatorki były z kreatorzyimprez.pl/animator-wodzirej/? Naprawdę były pełne optymizmu, uśmiechu i pozytywnego nastawienia do dzieci. Aż chciałabym mieć takie na każdej swojej imprezie!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama