Święto Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łowiczu (ZDJĘCIA)

Edukacja, Święto Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego Łowiczu (ZDJĘCIA) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 25/05/2019 07:23
Martyna Czekalska

Wczoraj (24 maja) w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Brzechwy w Łowiczu odbyło się Święto Ośrodka. Po przedstawieniu poświęconym patronowi placówki, dla uczniów przygotowano mnóstwo atrakcji w plenerze.

Piątkowe święto w placówce przy ul. Powstańców 1863 r. rozpoczęło się od przedstawienia pt. „Jan Brzechwa uczy nas kultury”. Za część artystyczną odpowiedzialne były panie: Bożena Karczewska, Sabina Jagodzińska, Elżbieta Wojda-Domalewska, Anna Tartanus, Marta Dudkiewicz.

Po części oficjalnej rozpoczęły się zabawy w plenerze. Było mnóstwo atrakcji dla dzieci. Najmłodsi mogli wyszaleć się na dmuchanych zjeżdżalniach, a nieco starsi bawili się z energicznym wodzirejem Arkiem. Dla zregenerowania sił przygotowano pyszności z grilla. A na deser częstowano tym, to co łasuchy lubią najbardziej, czyli ciastem oraz cukrową watą. Propagowano też zdrowy styl życia zachęcając wszystkich do jedzenia owoców przygotowanych na zdrowym stoisku.

Jedną z wielu atrakcji była fotobudka. Każdy mógł uwiecznić radosne chwile na pamiątkowym zdjęciu. Można było obejrzeć obejrzeć zabytkowe pojazdy, które udostępniła grupa „Retro-Łowiczanka”. Nie zabrakło stoiska z balonowymi zwierzakami oraz malowania twarzy.

SOSz-W dziękuje licznym darczyńcom, bez pomocy których impreza nie mogłaby się odbyć. Organizatorzy z całego serca dziękują: państwu Białas, Salonowi Meblowemu Siadaczka, Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Łowiczu, Firmie Henko Stawiccy, Bankowi Spółdzielczemu w Skierniewicach oddział w Łowiczu, Piekarni H. Czubak, Agos Nova Łowicz, Rey Drób Lipce Reymontowskie, Firmie Bracia Urbanek, Fotobudce Just Izi Fun & Foto Łowicz, Grupie Retro-Łowiczanka, Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Łowiczu oraz panu Jackowi Szwarockiemu.

Organizatorkami Święta Ośrodka były panie: Sylwia Dziedziela, Ewa Wasilewska-Marat, Paulina Polit, Agata Chwiedziewicz oraz Anna Stasiak.

Fot. SOSz-W w Łowiczu

Święto Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łowiczu (ZDJĘCIA) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama