Szczepienia przeciw grypie dla mieszkańców Gminy Łowicz powyżej 65 roku życia

Szpital i opieka społeczna, Szczepienia przeciw grypie mieszkańców Gminy Łowicz powyżej życia - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/10/2019 07:33

Wójt Gminy Łowicz informuje, że w dniach od 1 października 2019 r. do dnia 30 listopada 2019 r. odbywają się szczepienia ochronne przeciw grypie dla mieszkańców Gminy Łowicz, którzy ukończyli 65 rok życia.

Po raz kolejny już seniorzy zamieszkujący Gminę Łowicz, którzy przekroczyli wiek 65 lat mogą skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciw grypie. Szczepienia będą przeprowadzały trzy przychodnie:

1. WIGOR” Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarza         

     99-400 Łowicz, ul. Bat. Chłopskich 2b

2.   Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „KALISKA” Sp z o.o.

     99-400 Łowicz, ul. Stary Rynek 16

3. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „LEKARZ”

     99-400 Łowicz, ul. Podrzeczna 7a

 Osoby, które nie są zarejestrowane w w/w przychodniach, a chcą być zaszczepione muszą przedstawić zaświadczenie o stanie zdrowia od swojego lekarza rodzinnego.

Wszystkie osoby zgłaszające się na szczepienie są zobowiązane do zabrania ze sobą dowodu osobistego.  

Foto:Google

Szczepienia przeciw grypie dla mieszkańców Gminy Łowicz powyżej 65 roku życia komentarze opinie

  • gośmonikaaaać - niezalogowany 2019-10-18 18:44:15

    przy przeziębieniu witamina c i odpoczynek w domu to podtawa Pamiętajmy o właściwym odżywianiu gdy jesteśmy zdrowi, zdrowe jedzenie nie musi być drogie i pamiętajmy, że Vit. C nie magazynuje się, trzeba zadbać o nią na każdy dzień, jej braki sprawiają, że łapiemy infekcje. Myśl / przeciwdziałaj, gdy jesteś zdrowy - to jest pierwszy i najważniejszy krok.
    Ja pije SYROP MALINOWY Z KWIATAMI BZU NA MIODZIE (dokładnie rok), to nie choruję - nie przeziębiam się, nie mam kaszlu, nie boli nie gardło. Wcześniej notorycznie się przeziębiałam, miałam ogromny katar, który ciągnął się przez dwa tygodnie. Przez ten rok byłam chora tylko raz, ale tego nawet nie można nazwać przeziębienie - kilka razy wydmuchałam nos, bardzo lekko bolało mnie gardło przez jeden dzień. Malina jest bogata w witaminę C jest jej więcej niż w pomarańczach polecam syrop na wzmocnienie odporności i przy przeziębieniu kupiłam na www.konopiafarmacja.pl

  • gość 2019-10-22 10:50:44

    trafienie szczepionką w wirus grypy jest trudniejsze niż wygranie szóstki w totolotka... tym bardziej że szczepionka jest produkowana na bazie wirusów z poprzedniego sezonu...

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama