Szkoła w Zduńskiej Dąbrowie poszukuje absolwentów

Edukacja, Szkoła Zduńskiej Dąbrowie poszukuje absolwentów - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/11/2019 13:05

XII Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie, połączony z Jubileuszem 90-lecia Szkoły, ustalono na 27 czerwca 2020 roku. Szkoła już teraz poszukuje możliwości skontaktowania się ze wszystkimi swoimi absolwentami.

Organizatorzy pragną, aby organizacja spotkania przebiegała bez większych problemów, dlatego zwracają się z prośbą o pomoc w rozpropagowaniu informacji wśród znajomych.

Informacje o Zjeździe będą zamieszczone na stronie internetowej szkoły www.zspzd-technikum.pl , na portalu społecznościowym „Facebook” oraz w prasie lokalnej. Tam również znajdzie się formularz zgłoszenia i inne szczegóły dotyczące organizacji.
Prosimy, aby przekazać tę informację innym absolwentom. Jeśli znacie osoby, które nie mają dostępu do sieci – podajcie adresy – to szkoła wyśle pocztą list z kartą zgłoszenia.

Wszelkich informacji na temat organizacji uroczystości można zasięgnąć w sekretariacie szkoły.
• Sekretariat tel.: 46 8387495

Reklama

Szkoła w Zduńskiej Dąbrowie poszukuje absolwentów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama