Szkolenie z certyfikacji ekologicznej żywności

Wasze sprawy, Szkolenie certyfikacji ekologicznej żywności - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 25/09/2019 07:40

Szkolenie z certyfikacji ekologicznej żywności odbędzie się dniu 4.10.2019 w siedzibie Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej w Łowiczu ul.Stary Rynek 17 o godz.9.00.

Zapraszamy na szkolenie z certyfikacji ekologicznej żywności, które odbędzie się dniu 4.10.2019 w siedzibie Centrum Kultury, Turystyki i Promocji  Ziemi Łowickiej w Łowiczu ul.Stary Rynek 17 o godz.9.00.

Będzie obejmowało tematykę: wymagań dotyczących certyfikacji produktów ekologicznych, wymagań sanitarnych i weterynaryjnych dotyczących produkcji żywności, promowania i dystrybucji wytworzonych produktów oraz możliwości wspólnego działania na rzecz sprzedaży wytworzonych produktów.Znalezione obrazy dla zapytania szkolenie z certyfikacji ekologicznej żywności łowicz

Reklama

Szkolenie z certyfikacji ekologicznej żywności komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama