Tragedia na terenie parku w Sobocie. Nie żyje mężczyzna

Kronika policyjna, Tragedia terenie parku Sobocie żyje mężczyzna - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 13/10/2019 21:41
Martyna Czekalska

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny i okoliczności zgonu 36-letniego mieszkańca powiatu łowickiego, którego wyciągnięto z rzeki Bzury na terenie parku w Sobocie (gmina Bielawy). Mimo reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o osobie poszkodowanej znajdującej się w wodzie dzisiaj (13 października) około godz. 16:45. Na miejsce wysłano dwa zastępy PSP w Łowiczu oraz jeden zastęp OSP z Bąkowa Górnego.

Osoby postronne jeszcze przed przyjazdem strażaków wyciągnęły z wody poszkodowanego i udzielały mu pierwszej pomocy. Funkcjonariusze przejęli te działania, prowadząc resuscytację krążeniowo-oddechową aż do przyjazdu pogotowia ratunkowego. Mimo wysiłku służb, mężczyzny nie udało się uratować.

Jak informuje dyżurny łowickiej policji, w wyniku utonięcia zginął 36-letni mieszkaniec powiatu łowickiego.

Śledztwo w sprawie będzie prowadziła Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

Tragedia na terenie parku w Sobocie. Nie żyje mężczyzna komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 18:49:14

    Co mu odyebało? I kto to

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama