25°C pochmurno z przejaśnieniami

Transmisja na żywo z sesji budżetowej Rady Miejskiej w Łowiczu

Uchwalenie budżetu miasta na 2018 rok będzie najważniejszym punktem ostatniej w tym roku sesji Rady Miejskiej w Łowiczu. Posiedzenie rozpocznie się dzisiaj (28 grudnia) o godzinie 12, a my przeprowadzimy internetową transmisję na żywo.

Uchwalenie wieloletniej prognozy finansowej na lata 2018-2024 oraz budżetu miasta na przyszły rok to pierwsze tematy, którymi zajmą się miejscy radni na grudniowej sesji.

Później rozpatrzą jeszcze dziewięć uchwał, m.in. w sprawie przyjęcia miejskiego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii, skargi na działalność dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz trzy uchwały dotyczące miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Na ostatniej sesji w 2017 roku rada przyjmie także porządek prac rady i jej komisji na najbliższe 12 miesięcy. Jak na każdym posiedzeniu burmistrz przedstawi informację o działalności między sesjami, będzie też czas na zadawanie pytań, interpelacje i sprawy różne.

Link do transmisji tutaj. Porządek obrad w załączniku.Transmisja na żywo z sesji budżetowej Rady Miejskiej w Łowiczu komentarze opinie

  • świadomy rodzic - niezalogowany 2018-01-09 17:33:11

    To wyjątko chamskie wobec pijarskiej, nie poinformować ich o braku dotacji przez dwa miesiące i obowiązku oddania 40 tysięcy!!!! Pani NACZELNIK chyba nie nadaje się na swoje stanowisko albo nienawidzi dyrektora Jabłońskiego. Nie wierzę, że o tym nie wiedziała we wrześniu! Szacun dla radnego Wójcika, który jako jedyny ma odwagę się odezwać. Za coś takiego powinny polecieć głowy! zachowanie skrajnie nieodpowiedzialne!

Dodajesz jako: Zaloguj się