10°C bezchmurnie

Transmisja na żywo z sesji budżetowej Rady Miejskiej w Łowiczu

Uchwalenie budżetu miasta na 2018 rok będzie najważniejszym punktem ostatniej w tym roku sesji Rady Miejskiej w Łowiczu. Posiedzenie rozpocznie się dzisiaj (28 grudnia) o godzinie 12, a my przeprowadzimy internetową transmisję na żywo.

Uchwalenie wieloletniej prognozy finansowej na lata 2018-2024 oraz budżetu miasta na przyszły rok to pierwsze tematy, którymi zajmą się miejscy radni na grudniowej sesji.

Później rozpatrzą jeszcze dziewięć uchwał, m.in. w sprawie przyjęcia miejskiego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii, skargi na działalność dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz trzy uchwały dotyczące miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Na ostatniej sesji w 2017 roku rada przyjmie także porządek prac rady i jej komisji na najbliższe 12 miesięcy. Jak na każdym posiedzeniu burmistrz przedstawi informację o działalności między sesjami, będzie też czas na zadawanie pytań, interpelacje i sprawy różne.

Link do transmisji tutaj. Porządek obrad w załączniku.Transmisja na żywo z sesji budżetowej Rady Miejskiej w Łowiczu komentarze opinie

  • świadomy rodzic - niezalogowany 2018-01-09 17:33:11

    To wyjątko chamskie wobec pijarskiej, nie poinformować ich o braku dotacji przez dwa miesiące i obowiązku oddania 40 tysięcy!!!! Pani NACZELNIK chyba nie nadaje się na swoje stanowisko albo nienawidzi dyrektora Jabłońskiego. Nie wierzę, że o tym nie wiedziała we wrześniu! Szacun dla radnego Wójcika, który jako jedyny ma odwagę się odezwać. Za coś takiego powinny polecieć głowy! zachowanie skrajnie nieodpowiedzialne!

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.