9°C bezchmurnie

Transmisja na żywo z sesji Rady Miejskiej w Łowiczu (VIDEO)

Dzisiaj (12 stycznia) o godzinie 16 powinna rozpocząć się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Łowiczu. Przeprowadzimy z ratusza internetową transmisję na żywo.

Na nadzwyczajnym posiedzeniu radni rozpatrzą sześć uchwał. Jedną z nich będzie uchwała ws. ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji z miejskiego budżetu dla publicznych szkół prowadzonych przez podmiot inny niż miasto oraz tryb i zakres kontroli prawidłowości ich pobrania i wykorzystania.

Miejscy samorządowcy pochylą się też nad projektami uchwał ws. określenia kryteriów rekrutacji do szkół podstawowych dla kandydatów spoza obwodu szkoły oraz kryteriów naboru do miejskich przedszkoli. Nadadzą również nowy statut Żłobkowi Miejskiemu w Łowiczu.

Transmisję na żywo z sesji nadzwyczajnej można oglądać tutaj.

Porządek obrad w załączniku.Transmisja na żywo z sesji Rady Miejskiej w Łowiczu (VIDEO) komentarze opinie

  • gość 2018-01-12 17:13:58

    Niech klechy pijarskie zbierają na tacę, brakujące 41 tyś lub przykrócą sobie miskę

  • Gość - niezalogowany 2018-01-12 21:51:36

    Czemu nikt nie precyzuje, że w gimnazjum pijarskim ubyły 2 klasy, nie jedna. Więc nie na 30 osób się zmniejszyła dotacja, a o ponad 50. Normalna matematyka.

  • gość 2018-01-13 23:18:23

    Gimnazjum zmniejszyło się o dwie klasy - to prawda - ale pozostały jeszcze cztery. A dotacja zmniejszyła się do zera!!! To raczej normalna matematyka nie jest!!! Wg normalnej matematyki powinna się zmniejszyć o 1/3.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.