Transmisja na żywo z sesji Rady Miejskiej w Łowiczu (VIDEO)

Urząd Miejski, Transmisja żywo sesji Miejskiej Łowiczu (VIDEO) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 28/12/2018 11:18
Martyna Czekalska

Uchwalenie budżetu miasta na 2019 rok będzie najważniejszym punktem dzisiejszej (28 grudnia) sesji Rady Miejskiej w Łowiczu. Zachęcamy do oglądania internetowej transmisji na żywo prosto z sali radzieckiej łowickiego ratusza.

Sesja budżetowa rozpocznie się o godzinie 12. Porządek obrad w załączniku.

Transmisja na żywo z sesji Rady Miejskiej w Łowiczu (VIDEO) komentarze opinie

  • gość 2018-12-28 14:48:26

    a gdzie transmisja realizowana przez miasto ???

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 10:14:35

    Coś mi się wydaje , ze pan Biernacki obraził całą radę mówiąc ze nie są odbiorcami kultury bo ich u siebie w galerii nie widuje . No tak , jak kultura i sztuka to tylko ! u Biernackiego .Zapamietajcie radni; chodzić , bywać , pokazywać się .

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama