Transmisja z sesji Rady Miejskiej w Łowiczu

Urząd Miejski, Transmisja sesji Miejskiej Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 07/11/2019 12:46
Martyna Czekalska

Dzisiaj (7 listopada) o godzinie 16:00 kontynuowana będzie XVII sesja Rady Miejskiej w Łowiczu. Samorządowcy będą dyskutować m.in. nad zniesieniem strefy płatnego parkowania w centrum miasta.

Obrady będą kontynuowane po przeszło tygodniowej przerwie. Sesja rozpoczęła się 30 października w południe, a tego samego dnia po godzinie 18 została przerwana. Wcześniej kluby radnych Prawo i Sprawiedliwość i Niezależni oraz Łowickie.pl wprowadzili kilka wniosków formalnych do porządku obrad.

Oznacza to, że na kontynuowanej dziś sesji radni zajmą się m.in. projektami uchwał w sprawie zmian w funkcjonowaniu Młodzieżowej Rady Miejskiej czy likwidacji z dniem 1 stycznia 2020 roku strefy płatnego parkowania. Samorządowcy mają też debatować nad tym, czy przy stole obrad nie powinni zasiadać wyłącznie radni, oraz czy sesje nie powinny rozpoczynać się o godzinie 16:00.

Samorządowcy mają też wybrać nowe prezydium rady w związku z niedoszłą próbą odwołania, a w efekcie rezygnacją radnego Krzysztofa Olko z funkcji wiceprzewodniczącego.

Zachęcamy do oglądania internetowej transmisji na żywo z sesji Rady Miejskiej w Łowiczu

Transmisja z sesji Rady Miejskiej w Łowiczu komentarze opinie

 • gość 2019-11-07 20:19:49

  radni P I S owscy
  ŻENADA
  ŻENADA
  ŻENADA

 • MKD - niezalogowany 2019-11-08 08:51:34

  Kurcze, jak to jest, że tak bardzo dużo może namieszać taki typ, która ma tak poważny wyrok w swojej życiowej historii? Jak tak może być, że poważne osoby dały na siebie wpłynąć takiemu typowi??? Czy on ma receptę na wszystko?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama