Troje kierowców straciło prawo jazdy za zbyt szybką jazdę w Małszycach i Łowiczu

Kronika policyjna, Troje kierowców straciło prawo jazdy szybką jazdę Małszycach Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 19/08/2019 15:00
Martyna Czekalska

Dwoje kierowców utraciło na trzy miesiące prawo jazdy za rażące przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym w podłowickich Małszycach. Kolejny kierowca z „ciężką nogą” został zatrzymany na ul. Poznańskiej w Łowiczu.

Policyjny patrol zatrzymał 16 sierpnia do kontroli dwójkę piratów drogowych na drodze wojewódzkiej nr 584 w miejscowości Małszyce. Kierujący skodą 47-letni skierniewiczanin podróżował z prędkością 104 km/h. Natomiast 21-latka z Łowicza poruszała się volkswagenem golfem z prędkością 101 km/h, czyli o 51 km/h za szybko.

18 sierpnia na ul. Poznańskiej w Łowiczu policjanci skontrolowali 36-latka z województwa wielkopolskiego, który jechał oplem z prędkością 107 km/h.

Wszyscy wspomniani kierowcy oprócz utraty prawa jazdy na 3 miesiące zostali ukarani mandatami karnymi.

Troje kierowców straciło prawo jazdy za zbyt szybką jazdę w Małszycach i Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama