Trwa akcja "Znicz". Niestety znów nie brakuje wypadków

Wypadki i kolizje, akcja Znicz Niestety znów brakuje wypadków - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 02/11/2019 10:09

W okolicach Łaguszewa na skutek wypadku, do jakiego doszło 1 listopada około godz. 18.40 na remontowanym odcinku drogi powiatowej, 4 osoby trafiły do szpitali w Skierniewicach i Sochaczewie.

Samochodem marki Honda HR-V podróżowała 4-osobowa rodzina. Pojazdem kierowała 38-letnia mieszkanka powiatu łowickiego.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, co skutkowało tym, że samochód w pewnym momencie wypadł z jezdni.

Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala w Skierniewicach i w Sochaczewie.
Kierująca była trzeźwa.

Jak się dowiedzieliśmy, na wysokości samego Łaguszewa jest sfrezowana nawierzchnia a pomiędzy Łaguszewem a Boczkami jest nieoznakowany uskok gdzie zaczyna się 2 warstwa nowego asfaltu.

Tylko w czasie pierwszego dnia trwania akcji na łódzkich drogach doszło do 10 wypadków drogowych, w których rannych zostało 19 osób. Policjanci wyeliminowali z ruchu 14 nietrzeźwych kierujący.

Pamiętajmy, iż bezpieczeństwo w głównej mierze zależy od nas samych.

Trwa akcja "Znicz". Niestety znów nie brakuje wypadków komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 18:46:27

    No to Droga redakcja troszkę źle się dowiedzieliscie, bowiem do wypadku pomiędzy Łaguszewem a Boczkami doszło na OZNAKOWANYM ODCINKU JEZDNI JAKO ROBOTY DROGOWE Z OGRANICZENIEM PRĘDKOŚCI DO 30 km/h, a uskok znajduje się w bardzo dużej odleglosci od miejsca wypadku i rzeczywiście jest nie oznakowany.... Tak niestety kończy się jazda bez poszanowania znaków i niestety każdy kierowca powinien stosować się do znaków drogowych, no jadąc 30 km/h raczej nie doszło by do obrażeń które wymagałoby hospitalizacji. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i KIEROWCY PAMIĘTAJMY PO COŚ TE ZNAKI NA DROGACH SĄ WIĘC STISUJMY SIĘ DO NICH....

  • Eliminator - niezalogowany 2019-11-04 06:14:58

    Normalka, a pozniej tacy sprowadzają sie do Łowicza i wielkich miastowych grają...

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama