Trwa III Diecezjalne Spotkanie Młodzieży w Łowiczu (foto, video)

Portal lowicz24.eu 14/09/2019 12:40

Na muszli koncertowej w parku Błonie w Łowiczu, w dzisiejszym dniu (14 września) odbywa się III Diecezjalne Spotkanie Młodzieży. Hasłem wydarzenia jest zdanie: „MĘŻCZYZNĄ I NIEWIASTĄ STWORZYŁ ICH…”.

Na wydarzenie przybyli młodzi z całej diecezji wraz z katechetami, braćmi i siostrami zakonnymi oraz kapłanami. Uczestnicy spotkania wspólnie modlą się, śpiewają, tańczą i szukają odpowiedzi na pytanie jak prawidłowo odczytać swoje powołanie, które Pan Bóg kieruje do każdego człowieka.

Gośćmi spotkania młodych są m.in. bp Marek Solarczyk, biskup pomocniczy diecezji warszawsko - praskiej, który wygłosi konferencję, a także Andrzej "Kogut" Sowa, punkrockowiec, który przeżył głębokie nawrócenie.

Z racji dzisiejszego święta Podwyższenia Krzyża Świętego, ks. Dionizy Mróz, w krótkiej konferencji wprowadzi młodych w tę tajemnicę.

Całość zostanie uwieńczona Mszą Św. pod przewodnictwem J.E. Ks. Bpa Andrzeja F. Dziuby.

Podczas trwania Diecezjalnego Spotkania Młodzieży, można skorzystać z sakramentu pokuty oraz zapoznać się z działalnością Ruchu Czystych Serc.

Trwa III Diecezjalne Spotkanie Młodzieży w Łowiczu (foto, video) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama