Trwają prace remontowe na oddziale pediatrycznym (FOTO i VIDEO)

Portal lowicz24.eu 23/10/2019 13:15

W dzisiejszym dniu, 23 października odwiedziliśmy łowicki szpital, aby zobaczyć jak postępują prace na remontowanym oddziale pediatrycznym.

Porozciągane są już wszystkie nowe instalacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania oddziału pediatrycznego w łowickim szpitalu. Z sufitu zwisają grube wiązki przewodów elektrycznych, ze ścian „wychodzą” końcówki instalacji gazów medycznych. Założona została również klimatyzacja, która na pewno poprawi komfort małych pacjentów przebywających na oddziale. W salach są już wstawione ścianki działowe, wygospodarowana jest izolatka ze śluzą.

Jednym słowem postęp prac jest widoczny.

A co z salą, która kiedyś służyła matkom małych pacjentów za hotel ? - Mamy dwa pomysły na nią. Może umieścimy w niej  zespół z naszej nowej specjalistycznej karetki?  Ale decyzji jeszcze ostatecznie nie podjęliśmy. - powiedziała nam Urszula Kapusta-Tymoszczuk, dyrektora szpitala w Łowiczu.

Po remoncie liczba łóżek na oddziale będzie wynosiła 16 (było ich 21), ale rodzice młodszych dzieci będą mieli możliwość nocowania z nimi w tej samej sali.

Rozpoczęcie remontu było możliwe dzięki rządowej dotacji, o którą osobiście zabiegał u premiera Mateusza Morawieckiego starosta łowicki, Marcin Kosiorek, mocno wspierany przez pozostałych członków zarządu powiatu.

Wykonawcą inwestycji, która powinna zakończyć się do 30 listopada, jest firma Tom-Bud z Bednar w gminie Nieborów, która za zlecenie otrzyma 2,2 mln zł.

 

Trwają prace remontowe na oddziale pediatrycznym (FOTO i VIDEO) komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-23 16:53:59

    Jeszcze lekarzy wymienic i będzie super.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-23 20:09:49

    Modły Matek zostały wysłuchane.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama