Trwają uroczystości Niedzieli Palmowej w Łowiczu

Kościół, Trwają uroczystości Niedzieli Palmowej Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 14/04/2019 12:47

Dzisiaj, w Niedzielę Palmową, 14 kwietnia na Starym Rynku w Łowiczu odbywa się spotkanie dla dzieci i młodzieży Diecezji Łowickiej. Spotkanie organizowane jest w ramach Światowych Dni Młodych w Diecezjach.

Tradycyjnie już tydzień przed świętami Wielkanocnymi do Łowicza przyjechała młodzież z całej diecezji na spotkanie z biskupem ordynariuszem Andrzejem F. Dziubą.

Diecezjalny Dzień Młodzieży rozpoczął się o godzinie 10:00 na łowickim Starym Rynku.

Po zawiązaniu wspólnoty odbyła się inscenizacja pt. „Ostatnia Wieczerza” przygotowana przez młodzież z Parafii pw Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu, której opiekunem był ksiądz Jacek Zieliński.

Trwają uroczystości Niedzieli Palmowej w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama