Trwają Wojewódzkie Dni Seniora w Łowiczu

Stowarzyszenia, Trwają Wojewódzkie Seniora Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 24/08/2019 11:40

W dzisiejszą sobotę, 24 sierpnia Łowicz jest gospodarzem drugiej z trzech odsłon Wojewódzkich Dni Seniora. Impreza o charakterze zamkniętym odbywa się w godz. 10-17 w parku nad Bzurą. Uczestniczy w niej około tysiąca osób, które wcześniej zgłosiło się do Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

Impreza na łowickich Błoniach zgromadziła wielu seniorów, którzy doskonale się bawią, biorą udział w różnego rodzaju warsztatach, wystawach czy występach. Na scenie prezentują się grupy artystyczne, w których udzielają się seniorzy. Program jest zróżnicowany – od występów wokalnych i tanecznych przez przedstawienia kabaretowe po odczyty poezji.

Na finał łowickiej imprezy dla seniorów zagra popularny zespół VOX.

Wydarzenie zorganizowane przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi ma charakter zamknięty i jest dedykowane podmiotom zrzeszającym i działającym na rzecz seniorów z powiatów: wieluńskiego, sieradzkiego, poddębickiego, zduńskowolskiego, łaskiego, pabianickiego, bełchatowskiego, pajęczańskiego, wieruszowskiego.

Jest to kolejna odsłona Wojewódzkich Dni Seniora dla powiatów regionu łódzkiego.

Wcześniej, 11 sierpnia impreza odbyła w Wieluniu, dzisiaj 24 sierpnia w Łowiczu i 31 sierpnia Wojewódzki Dzień Seniora zawita do Piotrkowa Trybunalskiego.

Organizatorem imprezy jest samorząd województwa łódzkiego.

Trwają Wojewódzkie Dni Seniora w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama