Trwają zapisy na trzecią edycję spływu w Święto Niepodległości

Łowicz24.eu, Trwają zapisy trzecią edycję spływu Święto Niepodległości - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 07/11/2016 12:13

Szkolny Klub Turystyki Kajakowej przy ZSCKR w Zduńskiej Dąbrowie zaprasza miłośników rzecznych wypraw na „III Spływ Niepodległości – Bzura 2016”. Zapisy przyjmowane są do 9 listopada.

 

 

 

Trzecia edycja spływu kajakowego odbędzie się w najbliższy piątek, 11 listopada. Uczestnicy wyprawy spotkają się o godzinie 10 na parkingu przy moście w Strugienicach, skąd kajakami popłyną w kierunku Łowicza. Ideą spływu jest upamiętnienie kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, upamiętnienie jej w sposób aktywny, w kajaku, w bliskim kontakcie z malowniczą przyrodą i rzeką, która była świadkiem wielu działań wojennych.

Każdy kto posiada własny kajak może dołączyć do załogi. Organizatorzy zapewniają również miejsca dla osób, które nie posiadają kajaków, a chcą wziąć udział w spływie. Wystarczy do 9 listopada zgłosić ten fakt organizatorom pod numerem telefonu (46) 838-74-95. Uczestnicy spływu proszeni są również o zabranie ze sobą biało-czerwonych flag i przyozdobienie nimi kajaków.

„III Spływ Niepodległości – Bzura 2016” odbywa się na odcinku Strugienice – Łowicz. Obecnie zapisało się ponad 20 osób. Po dotarciu do Łowicza uczestnicy prawdopodobnie przemaszerują pod pomnik Józefa Piłsudskiego, gdzie zapalą znicze.

 

Reklama

Trwają zapisy na trzecią edycję spływu w Święto Niepodległości komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama