Trzech mieszkańców Łowicza odpowie za posiadanie narkotyków. Jeden z nich jest nieletni

Kronika policyjna, Trzech mieszkańców Łowicza odpowie posiadanie narkotyków Jeden nieletni - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 2
 • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 26/06/2019 08:51
Martyna Czekalska

Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Łowicza w wieku 16, 19 i 21 lat, u których ujawniono narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli ponad 10 gramów amfetaminy. Dwóch młodych mężczyzn usłyszało już zarzuty, o losach nieletniego zadecyduje sąd rodzinny.

Do zdarzenia doszło 25 czerwca około godziny 3 na ul. Zagrodowej w Łowiczu. Funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego KPP w Łowiczu zatrzymali do kontroli drogowej hondę, którą kierował znany policjantom 21-latek.

Z informacji posiadanych przez mundurowych wynikało, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania oraz może mieć przy sobie substancje zabronione. Oprócz 21-latka w aucie znajdowało się jeszcze dwóch mężczyzn.

- Policjanci podczas przeszukania w portfelu kierującego znaleźli zawiniątko z foli aluminiowej, w którym znajdowały się narkotyki – informuje st. sierż. Marta Jasińska z łowickiej policji. - Kolejny z mężczyzn, 19-latek, w spodenkach miał ukryte dwie fiolki po lekach wypełnione narkotykami, zaś 16-latek w saszetce na dokumenty ukrył metalowy młynek do tytoniu, w którym stróże prawa ujawnili biały proszek.

Funkcjonariusze zabezpieczyli 10 gramów amfetaminy. 21-latek i jego dwa lata młodszy kolega usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Grozi im kara do 3 lat więzienia. O losie 16-latka zadecyduje sąd rodzinny.

Fot. KPP w Łowiczu

Trzech mieszkańców Łowicza odpowie za posiadanie narkotyków. Jeden z nich jest nieletni komentarze opinie

 • gość 2019-06-26 10:24:30

  Bardzo dobra i godna pochwały jest postawa ludzi Pana Komendanta Radzikowskiego. Czas zrobić porządek w Łowiczu z narkotykowym gów......i ludźmi, którzy to dziadostwo rozprowadzają, Wyeliminować się wszystkiego zła nie da ale ograniczyć można. Wystarczy się rozejrzeć w pobliżu. Ile to imprez, zabaw i różnych rozrywek jest organizowanych dla młodzieży a tak faktycznie chodzi o to aby mieć gdzie rozprowadzać narkotyki. Bednary, Boczki, Seroki pod Łowiczem, Wreszcie Park na Błoniach czy Nowy Rynek i Bratkowice. Miejsca takie gdzie się dużo podejrzanego dzieje można mnożyć

 • Gość - niezalogowany 2019-06-26 11:19:39

  Weź Ty niedouczona babo weź legalna anfetamine z apteki zryj ja kilogramami albo płynna anfetamine z półki(woda) sklepowej i pij ja ze chłopem który później będzie robił Ci awantury w domu po tym wszystkim zapał papierosy który zabija piszą mówią a i tak sprzedają.
  Zacznij czytać, trochę wiedzy babooooo!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-06-26 11:21:59

  taaaaa zamknijmy wszystkich... zostawmy meneli co piją legalna wóde !!!

 • Gość - niezalogowany 2019-06-26 11:25:22

  Brawo Lowicka policja. Radzikowski chyba natchnął podwładnych do robienia właściwy h rzeczy. Szacunek.

 • Gość - niezalogowany 2019-06-26 11:30:42

  A co jest na Serokach ?

 • gość 2019-06-26 11:51:50

  Dobrze ktoś napisał o wódzie i papierosach, które zabijają (pozostały poziom komentarza jest tragiczny). Właśnie na tych niektórych imprezach niby dla rozrywki młodzieży to nie dość, że narkotyki mogą królować to jeszcze nastolatkowie wódą i papierosami też są odurzani. Nie za bardzo widać aby organizatorzy się tym przejmowali. Przecież zysk np. ze sprzedaży biletów jest dla niektórych najważniejszy

 • Gość - niezalogowany 2019-06-26 13:44:18

  Sa odurzani alkoholem i tytoniem? A mi się wydaje mi że sami się odurzaja i nikt nikogo do niczego nie zmusza. Tym tokiem rozumowania, pedofile wykorzystuja dzieci bo one istnieją. Nalezy zakazać dzieci.

 • Gość - niezalogowany 2019-06-26 19:50:57

  Żaden organizator nie zmusza młodzieży do picia alkoholu ale w ròżny sposòb pośrednio promuje spożywanie alkoholu np. robiąc konkursy gdzie do wygrania jest alkohol adresując takie propozycje do osòb małoletnich.

 • gość 2019-06-27 12:43:15

  takjest!!!Kurwa!Wreszcie!!!Niechżyjereżim!niechżyje!!balukrólowejkucy!sorryalespacjaminiedziala!pozdrokuce!zfartem!p.snacpalemsiefajkamiwiecprzepraszamzawszelakiebłędyortograficzneigramatyczne

 • królowakucy - niezalogowany 2019-06-27 12:44:59

  łachamanytomojstyl

 • W....S - niezalogowany 2019-06-27 12:46:50

  #muremzaW......M!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama