3°C zamglenie

Trzecie miejsce Zdzisława Orzechowskiego w Białymstoku

Tenis stołowy, Trzecie miejsce Zdzisława Orzechowskiego Białymstoku - zdjęcie, fotografia

Trzy dotychczasowe turnieje Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym Zdzisław Orzechowski kończył na trzecim miejscu podium. Czy czwarty turniej okaże się przełomowy.

W sobotę i niedzielę (11 i 12 listopada) w Białymstoku odbył się trzeci turniej Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. W najstarszej kategorii (75+) startowało 11 zawodników, w tym łowiczanin Zdzisław Orzechowski.

Grupa został podzielona na trzy drużyny, w których każdy grał z każdym. Zdzisław Orzechowski znalazł się w najsilniejszym zespole, w którym stoczył pojedynki z Januszem Malarzem, Benedyktem Budrewiczem oraz Marianem Gęsickim.

Z grupy wyszedł jako pierwszy, zaś w ćwierćfinale przegrał z Marianem Wyrzykowskim, plasując się na trzecim miejscu. W dalszych rozgrywkach łowiczanin utrzymał trzecie miejsce, które na podium dzielił właśnie z Wyrzykowskim.

- Na trzy turnieje GPPW trzy razy zająłem trzecie miejsce. Może czwarty turniej GPPW w Węgierskiej Górce będzie przełomowy – mówi Zdzisław Orzechowski.

Przełamania tej passy i wskoczenia na wyższe miejsca podium życzymy panu Zdzisławowi.