Wypadki i kolizje, kolizje jednego - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 15/11/2016 09:25

Niezachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami przyczyną dwóch z trzech kolizji, do których doszło wczoraj, 14 listopada na terenie powiatu łowickiego.

 

 Pierwsze zdarzenie z udziałem peugeota i citroena miało miejsce na 386. kilometrze autostrady A2 w rejonie Łyszkowic. Około 7 rano 33-letni mieszkaniec Torunia nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i uderzył w tył citroena. Autem w kierunku Warszawy podróżował 46-latek z Poznania. Nikomu nic się nie stało.

Kolejne zdarzenie miało miejsce na 404. kilometrze A2 na granicy powiatu łowickiego i skierniewickiego. Zawinił 33-latek, który toyotą uderzył w tył audi. Samochodem podróżował 42-latek. Obaj kierujący są mieszkańcami Legnicy.

Niebezpiecznie było również w Błędowie na skrzyżowaniu dróg nr 2713 i 2726. Z policyjnego raportu wynika, że 59-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, kierowca autobusu marki Autosan doprowadził do kolizji z udziałem opla. Samochodem podróżował 23-latek z Łowicza.

Wszyscy uczestnicy wczorajszych kolizji byli trzeźwi, sprawcy zostali ukarani mandatami karnymi.

 

Trzy kolizje jednego dnia komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama