Trzy oferty w przetargu na przebudowę trzech dróg gruntowych w Łowiczu

Inwestycje, oferty przetargu przebudowę trzech dróg gruntowych Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 21/08/2019 14:13
Martyna Czekalska

W Urzędzie Miejskim w Łowiczu otwarto oferty w przetargu na przebudowę ul. Zacisznej, Dębowej i Jaworowej. O realizację inwestycji ubiegają się trzy firmy.

Ulice Jaworowa i Dębowa mieszczą się na osiedlu Korabka, zaś ul. Zaciszna to krótka ulica równoległa do ul. Sikorskiego. Mieszkańcy tych trzech dróg gruntowych prowadzących do domków jednorodzinnych jeszcze w tym roku mają doczekać się nawierzchni z kostki brukowej. Łączna długość wspomnianych ulic to około 300 metrów. Inwestycja obejmuje także wykonanie kanalizacji deszczowej oraz chodników z kostki betonowej.

Miasto zamierzało przeznaczyć na zadanie 400 tys. złotych. Do przetargu zgłosiły się trzy firmy. Ich oferty przewyższają wskazaną kwotę.

Najtańszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hydrobud z Kutna, które wyceniło prace na niespełna 490 tys. zł. Firma Wig-Kost z Kocierzewa Południowego przygotowała ofertę opiewającą na kwotę prawie 511 tys. zł, a firma Raf-Det z Żychlina – na przeszło 562 tys. zł.

- Trwają prace komisji przetargowej – informuje Grzegorz Pełka, naczelnik miejskiego wydziału inwestycji i remontów.

Trzy oferty w przetargu na przebudowę trzech dróg gruntowych w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama