18°C bezchmurnie

Trzy produkty OSM Łowicz nagrodzone w plebiscytach

Flagowe produkty Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu – mleko, masło i śmietana, zostały nagrodzone w trzech niezależnych plebiscytach organizowanych przez media branżowe.

Masło łowickie ekstra zostało Przebojem FMCG 2018 według magazynu „Życie handlowe”. Jury konkursowe swojej oceny dokonało na podstawie składowych takich, jak dostępność produktu, jego jakość i innowacyjność, a także opakowanie w nowej odsłonie, ozdobione tradycyjnym łowickim pasiakiem.

Mleko łowickie UHT – parasolowa marka łowickiej spółdzielni – otrzymało prestiżowy tytuł Hermesa 25-lecia przyznawanego przez Poradnik Handlowca. W ogólnopolskim głosowaniu trwającym na przestrzeni dwóch miesięcy wzięli udział handlowcy z branży FMCG, reprezentujący tzw. handel „małoformatowy”, zaś wręczonym tytułem doceniali marki i producentów, z którymi współpracują przez ostatnie 25 lat.

Kolejnym produktem OSM Łowicz, które zdobyło wyróżnienie jest śmietanka 36%. To sprawdzony, wysokiej jakości  produkt, który po ubiciu zachowuje niezmienioną konsystencję przez długi czas.

Hit Handlu w plebiscycie organizowanym od 17 lat przez miesięcznik Handel została łowicka śmietanka 36%. Wyboru dokonano spośród tysiąca losowo wybranych czytelników pisma z całej Polski, którzy wskazali najlepiej sprzedające się produkty w ich sklepach.

- Otrzymane wyróżnienia są w naszej ocenie kompletne i bardzo cenne, bo wskazują na to, że jesteśmy doceniani nie tylko przez profesjonalistów z branży, ale także przez samych klientów i mających z nimi bezpośrednią styczność handlowców. A to oni na co dzień na podstawie swoich decyzji zakupowych wskazują na to, który produkt faktycznie jest przebojem na półkach – mówi Joanna Kołodyńska, kierownik działu marketingu OSM w Łowiczu. .

 

 

Trzy produkty OSM Łowicz nagrodzone w plebiscytach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się