9°C bezchmurnie

Trzy weekendowe kolizje drogowe

Wypadki i kolizje, weekendowe kolizje drogowe - zdjęcie, fotografia

W pierwszych dniach grudnia na autostradzie A2 doszło do trzech kolizji drogowych. Przyczyną dwóch było zachowanie niewłaściwej odległości pomiędzy samochodami.

W Woli Lubiankowskiej (gm. Głowno) i Bobiecku (m. Łyszkowice) doszło do kolizji, której przyczyną było zachowanie niewłaściwej odległości pomiędzy pojazdami. Na skutek tego na 380. km A2 w kierinku Warszawy 1 grudnia po godzinie 18 kierowca Dafa 25-latek z Rudy Śląskiej uderzył w tył toyoty. Autem podróżował 45-latek z Łodzi. W sobotę, 2 grudnia na 392 km autostrady w tym samym kierunku zderzyły się dwie kia. Sprawcą okazał się 56-latek z Bydgoszczy, który uderzył w tył auta kierowanego przez 37-latka z Warszawy. 

Z kolei w niedzielne popołudnie w Michałówku w wyniku niewłaściwego manewru zmiany pasa ruchu zderzyły się ciężarowy Daf i osobowy peugeot. Autami kierowali 35-letni obywatel Białorusi i 33-latek z Pabianic. 

Wszystcy uczestnicy weekendowych kolizji byli trzeźwi. Sprawców ukarano mandatami karnymi.  Policja apeluje o ostrożną i rozważną jazdę. 

Trzy weekendowe kolizje drogowe komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu