Turniej squasha w Łowiczu za nami (ZDJĘCIA, WIDEO)

Portal lowicz24.eu 29/10/2019 12:51
Mirka Czubak

W doskonałej atmosferze przebiegał turniej squasha „AGAVOY Łowicz CUP”, który odbył się w minioną sobotę (26 października) na kortach łowickiego klubu AGAVOY Squash&Relax przy ulicy Łyszkowickiej. Zwycięzcą turnieju został Tomasz Kowalski z Radomska.

Squash to sport, którego popularność w naszym kraju stale wzrasta. Polega na odbijaniu piłki o ścianę w wyznaczonym polu ograniczonym liniami. Linia nie liczy się do pola i traktowana jest jako aut (inaczej niż w tenisie).

Sobotni (26 października) turniej zorganizowany został przez stowarzyszenie miłośników squasha w Łodzi squashldz.pl. W rywalizacji na Łowickich kortach klubu AGAVOY Squash&Relax wzięli udział zawodnicy z Warszawy oraz kliku miast województwa łódzkiego, w tym 6 z Łowicza. W sumie w turnieju wzięło udział 18 zawodników, w tym tylko jedna kobieta.

Zwycięzcą „AGAVOY Łowicz CUP” został Tomasz Kowalski z Radomska, a najlepszym z łowickich graczy Romuald Kłosiński.

Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z dobrej organizacji turnieju. Jak twierdzili turniej miał również bogatą oprawę. Organizatorzy oprócz nagród i pucharów dla zwycięzców przygotowali dla wszystkich uczestników upominki, owoce, słodki poczęstunek, a także obiad.

Przygotowano również niespodziankę dla kibiców, wśród których rozlosowano nagrody m.in. vouchery na lekcje squasha.
Rywalizację turniejową można było oglądać na żywo  https://www.youtube.com/watch?v=ZO596aI9x28&fbclid=IwAR3L49Pa1REhzdZY05WyIMRe7enbjAjSEbADm79ut9n6qbj11Rm2bMwi4aA

 

Turniej squasha w Łowiczu za nami (ZDJĘCIA, WIDEO) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama