Tuzza w line-upie Ł Festiwalu w Łowiczu

Koncerty, Tuzza Festiwalu Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 17/06/2019 11:03
Martyna Czekalska

Warszawski duet Tuzza jest kolejną formacją, którą usłyszymy podczas jubileuszowej, piątej edycji Ł Festiwalu w Łowiczu. Impreza odbędzie się 10 sierpnia na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury.

Tuzza to aktualnie jeden z najoryginalniejszych projektów na młodej scenie. Newschool oraz doskonale przemyślany i konsekwentny koncept sprawia, że „Tuzza to marka, jak waluta”, która bezlitośnie dystansuje rodzimy hip-hop. Unikatowe teksty obfitujące w odniesienia do amerykańskich filmów o włoskich gangsterach doskonale przeniesione są tu na polskie podwórko.

Na początku 2018 roku wydali świetnie przyjęty materiał „TOP ZZ EP”. Panowie nie osiedli na laurach i w grudniu zaatakowali swoim pierwszym długogrającym albumem „Fino Alla Fine”. Materiał promowany był m.in. singlami „Globale”, „Dybala” i „Wenus”. Na 21 czerwca Tuzza zapowiedziała nowe wydawnictwo „Moon Mood EP”, które w całości wyprodukowane zostało przez Pvlace ze Stuttgartu - reprezentanta słynnej 808 Mafii. Minialbum zapowiada m.in. utwór „Kosmopolita”.

Ł Festiwal odbędzie się 10 sierpnia na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury. Organizatorzy ogłosili jak dotąd siedmiu wykonawców: Kamp!, Kuba Sojka live, Private Press live, Wczasy, Normal Echo, Żal oraz Evam.

Bilety w cenie 40 zł do kupienia na www.goout.net oraz www.goingapp.pl Pula dostępna do 9 sierpnia lub do wyczerpania.

Tuzza w line-upie Ł Festiwalu w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama