15°C bezchmurnie

Ubezpieczenie majątkowe na każdą kieszeń [art. sponsorowany]

Gospodarka, Ubezpieczenie majątkowe każdą kieszeń sponsorowany] - zdjęcie, fotografia

„Mądry Polak po szkodzie” – mówi popularne przysłowie. Wielu Polaków podejmuje decyzję o wykupieniu ubezpieczenia dopiero, gdy już przytrafi się im coś, co pociąga za sobą wysokie koszty. Pokutuje przekonanie, że ubezpieczenie nieruchomości jest drogie i niepotrzebne. Jednak oferty ubezpieczycieli są coraz bardziej zróżnicowane i bogatsze, a ceny bardziej przyjazne dla klienta.

W dzisiejszych czasach, można ubezpieczyć praktycznie wszystko począwszy od samej nieruchomości, skończywszy na dziełach sztuki czy nawet domku letniskowym. Jak pokazują nasze obserwacje większość Polaków nie ma czasu na szukanie właściwych ofert, a jeszcze większy odsetek boi się wysokich kosztów ubezpieczeń – mówi Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia. Paradoksalnie, ceny wcale nie są wysokie. Dodatkowo, płatności można rozłożyć na dogodne raty.

Wybierając ubezpieczenia mieszkania lub domu należy sprawdzić jego zakres, czyli to, od czego rzeczywiście chroni. Polisa powinna przede wszystkim gwarantować ubezpieczenie od skutków zdarzeń losowych (m.in. huraganu, pożaru czy powodzi) i kradzieży – w mieszkaniu, domu, ale również mienia wewnątrz (np. zabudowy kuchennej czy instalacji) oraz na zewnątrz (np. garażu, ogrodzenia, pomieszczeń gospodarczych).

Dziś ubezpieczyciele proponują również dodatki, które z punktu widzenia ubezpieczonych, są bardzo atrakcyjne i zdecydowanie poszerzają oferowaną ochronę. Warto przyjrzeć się tzw. domowemu assistance, które już w pakiecie podstawowym proponowanym przez takie towarzystwa jak Warta PZU, Interrisk, Hestia czy Gothaer zapewnia pomoc wielu specjalistów.

Ile wydamy na ubezpieczenie? Na cenę wpływa wiele czynników – przede wszystkim zakres i suma ubezpieczenia nieruchomości. Znaczenie ma również miejscowość, w której ubezpieczony mieszka, piętro, na którym znajduje się mieszkanie oraz zabezpieczenia jakie posiada (np. drzwi antywłamaniowe, rolety przeciwwłamaniowe). Wbrew powszechnie panującej opinii ceny nie są wysokie. Przykładowo roczne ubezpieczenie mieszkania o wartości 300 tys. zł kosztuje już 115 zł, natomiast składki dla nieruchomości za 500 tys. zł zaczynają się już od 144 zł – wynika z analizy przeprowadzonej przez multiagencję CUK Ubezpieczenia.

Teraz w ofercie CUK Ubezpieczenia znajdują się również ubezpieczenia na wakacje pokrywające koszty leczenia za granicą – zapytaj o te produkty doradcę multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Każdy klient CUK do swojej rocznej polisy otrzymuje Pakiet Pomocy Prawnej GRATIS! Zyskuje dzięki temu osobistego prawnika całkowicie za darmo. Wystarczy, że zadzwoni w dowolnej sprawie, a adwokat od ręki, przez telefon, udzieli porady i wskaże możliwe rozwiązania. W ramach Pakietu Pomocy Prawnej przysługują nielimitowane porady w aż 5 sprawach!

 

CUK Ubezpieczenia w Łowiczu ul. 3 Maja 3, tel. 46 837 75 11

Adresy i godziny otwarcia;
pn.-pt. 9.00 - 17.00
sob. 9.00 - 12.00

Ubezpieczenie majątkowe na każdą kieszeń [art. sponsorowany] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu