Uczennica II LO finalistką etapu wojewódzkiego VII Konkursu Wiedzy o Podatkach

Edukacja, Uczennica finalistką etapu wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Podatkach - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 4
 • Fotka nr 1 z 4
 • Fotka nr 2 z 4
 • Fotka nr 3 z 4

Uczennica klasy pierwszej II LO w Łowiczu, Gabriela Anyszewska zdobyła 5 miejsce w etapie wojewódzkim VII Konkursu Wiedzy o Podatkach organizowanym przez Krajową Radę Doradców Podatkowych, Uniwersytet Łódzki Wydział Prawa i Administracji pod patronatem Łódzkiego Kuratora Oświaty

Uczennica znalazła się wśród 100 najlepszych uczniów w województwie łódzkim po tym, jak zakwalifikowała się do drugiego etapu tego konkursu po napisaniu pracy pisemnej na jeden z zaproponowanych tematów „Czy można nie płacić podatków?”. 14 marca 2019 r. odbył się etap wojewódzki. Polegał na napisaniu w ciągu 30 minut testu jednokrotnego wyboru składającego się z 20 pytań na temat podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ustawy o doradztwie podatkowym wraz z rozporządzeniami.

Gabriela przeszła test pozytywnie i w grupie 30 najlepszych osób weszła do kolejnego etapu czyli egzaminu ustnego. Tutaj uczennica losowała zestaw pytań i po 5 minutach przygotowania zdawała egzamin przed komisją składającą się z doradców podatkowych oraz pracowników UŁ. Dzień pełen stresu zakończył się dla niej bardzo optymistycznie. Zajmując 5 miejsce zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego, podczas którego, w Katowicach 12 kwietnia, powalczy o cenne nagrody pieniężne i indeks na Wydziale Prawa i Administracji. 

W konkursie wzięły tez udział Julia Pawlata, również uczennica klasy pierwszej oraz Edyta Kazimierczak z klasy maturalnej. Obie uczennice zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego i znalazły się w 100 najlepszych uczniów w województwie łódzkim.

Uczennica II LO finalistką etapu wojewódzkiego VII Konkursu Wiedzy o Podatkach komentarze opinie

 • gość 2019-03-17 16:29:14

  Super, gratulacje:)

 • Gość33 - niezalogowany 2019-03-18 16:49:30

  Do ogólnopolskiego etapu zakwalifikowała się również inna uczennica uczęszczająca do zsckr, dlaczego o niej nie zostało wspomniane?

 • Gość - niezalogowany 2019-04-03 16:34:56

  Harpia gdzie ?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama