Uczennica łowickiego „Ekonomika”, Kinga Kryściak na podium wojewódzkiego konkursu fotograficznego

Edukacja, Uczennica łowickiego „Ekonomika” Kinga Kryściak podium wojewódzkiego konkursu fotograficznego - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1

Kinga Kryściak , uczennica ZSP nr 4 w Łowiczu zajęła II miejsce w wojewódzkim konkursie fotograficznym

ROSfotografowani to konkurs fotograficzny zorganizowany przez Łódzki Dom Kultury w ramach projektu ROSArt- Regionalna Otwarta Strefa Artystyczna i skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa łódzkiego.  Temat konkursu brzmiał : 100 lat województwa łódzkiego – zabytki „małej ojczyzny” w obiektywie. A jego cele to m.in.: przedstawienie piękna zabytków naszego województwa, budowanie poczucia więzi i identyfikacji z miejscem zamieszkania, rozwijanie umiejętności obserwowania otoczenia oraz uwrażliwiania na jego piękno.

Kinga Kryściak wykonała cykl zdjęć pt. „Perła baroku” – przedstawiający łowicką katedrę, za który w swojej kategorii wiekowej otrzymała 2 nagrodę. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 9 listopada 2019 r. w Łodzi.

 

 

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama