Uczniowie II LO poszerzają wiedzę z zakresu biologii

Edukacja, Uczniowie poszerzają wiedzę zakresu biologii - zdjęcie, fotografia

W dniu 31 stycznia młodzież II LO w Łowiczu rozszerzająca naukę biologii wzięła udział w warsztatach biologicznych „Superstruktury komórkowe" w BioCEN w Warszawie. Uczniowie zapoznali się ze specjalistycznym sprzętem laboratoryjnym, wykonywali samodzielnie doświadczenia, zatapiali materiał w żywicy epoksydowej. Zajęcia pozwoliły na zobaczenie pracy laboratoryjnej od strony eksperymentatora i uświadomiły, że biologia nie jest wiedzą teoretyczną, ale doświadczalną. " Dzięki takim wyjazdom i udziale w specjalistycznych warsztatach możemy zgłębiać naszą wiedzę z zakresu biologii i lepiej przygotować się do matury z tego przedmiotu" - powiedziała Aleksandra Kozieł, uczennica klasy IIa.

Kolejni uczniowie pojadą już 6 lutego na zajęcia z ekstrakcji DNA. Inicjatorem zajęć jest nauczyciel biologii w II LO, p.Kamila Stępień.
 

Reklama

Uczniowie II LO poszerzają wiedzę z zakresu biologii komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama