Uczniowie z Niedźwiady dla małych pacjentów

Edukacja, Uczniowie Niedźwiady małych pacjentów - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 27/12/2016 09:22

W Szkole Podstawowej w Niedźwiadzie odbyła się Wielka Mikołajkowa zbiórka zabawek dla oddziału dziecięcego szpitala w Łowiczu.

 

 

 

Grudzień to taki czas, kiedy nasze serca chętniej otwierają się na potrzeby innych ludzi. W tym roku w szkole w Niedźwiadzie przeprowadzono akcję pod hasłem „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”.

Uczniowie, chcąc pomóc w trudnych chwilach chorym rówieśnikom, przynosili do szkoły zabawki, gry i maskotki. Tuż po Mikołajkach dzieciaki z podłowickiej podstawówki wraz z nauczycielami odwiedzili oddział pediatryczny szpitala w Łowiczu. Dzięki hojności uczniów i ich rodziców, mali pacjenci otrzymali wiele pluszaków i zabawek.

Darczyńcy mają nadzieję, że przez ten mały gest na twarzach obdarowanych choć na chwilę zagościły uśmiechy.

Uczniowie z Niedźwiady dla małych pacjentów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama