Udany weekend UMKS Księżak

Tenis stołowy, Udany weekend Księżak - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Portal lowicz24.eu 26/11/2018 08:50
Katarzyna Gajda

W sobotę i w niedzielę (24 i 15.11) zawodnicy UMKS „Księżak” rozegrali dwie kolejki sezonu 2018/2019. Miniony weekend był wyjątkowo udany dla łowickiej drużyny.

Sobotni pojedynek z UKS Orlęta Bilcza zakończył się wynikiem 6:4. Po dwa punkty dla naszego zespołu zdobyli: Michał Szczepanek i Leszek Kalina. 1,5 pkt zdobył Mateusz Podsędek, Piotr Podsędek – 0,5. Bez punktu spotkanie zakończył Mateusz Guzek.

Był to bardzo emocjonujący mecz. Do stanu 4:4 w każdej rundzie jedną grę wygrywał Łowicz i jedną Bilcza. W dwóch ostatnich pojedynkach meczu gospodarze przegrywali po trzech setach po 2:1, jednak ostatecznie wygrali swoje pojedynki po 3:2.

Wisienką na torcie była ostatnia akcja meczu. Przy stanie 2:2 w setach i 10:9 w piątym secie Dzmitry Fareitarau (były zawodnik grający w polskiej ekstraklasie w drużynie ALFA Radzyń Podlaski i innych polskich klubach pierwszoligowych) zagrał trudną zagrywkę i nasz zawodnik Mateusz Podsędek broniąc się odegrał przeciwnikowi wysoką piłkę na loba, którego Białorusin zbił z całej siły i był pewny wygranej akcji.

Niespodziewanie dla niego i wszystkich oglądających pojedynek piłeczka po dobrym odegraniu Mateusza wróciła na jego stronę i dała łowiczanom pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Dzień później (25.11) łowiczanie wygrali kolejny mecz w Moszczenicy 7:3. Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Piotr Podsędek – 1,5, Mateusz Guzek – 2,5, Michał Szczepanek – 1,5 pkt, Leszek Kalina - 1,0 , Mateusz Podsędek – 0,5. Swój pierwszy komplet punktów w II lidze zdobył wchodzący do pierwszej drużyny, mający 16 lat Mateusz Guzek.

Pozostałe mecze 8 kolejki II ligi:

KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź - LKS Biała Rawska – 7:3,

LUKS Start Przygłów – MLUK Brzeziny - 7:3,

UKS Fungis Maków - MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka – 2:8,

IKS Start II Zduńska Wola – STS Orlicz 1924 Suchedniów – 0:10,

LKS Stomil Bełchatów - ULKS Moszczenica – 7:3.

Pozostałe mecze 9 kolejki II ligi:

UKS Orlęta Bilcza - KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź – 6:4,

LKS Biała Rawska – UKS Fungis Maków 5:5,

MLUK Brzeziny - IKS Start II Zduńska Wola - 6:4,

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka – LUKS Start Przygłów 7:3,

STS Orlicz 1924 Suchedniów – LKS Stomil Bełchatów 9:1.

Reklama

Udany weekend UMKS Księżak komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama