Ul. Szkolna w Łowiczu już prawie gotowa

Inwestycje, Szkolna Łowiczu prawie gotowa - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 6
 • Fotka nr 1 z 6
 • Fotka nr 2 z 6
 • Fotka nr 3 z 6
 • Fotka nr 4 z 6
 • Fotka nr 5 z 6
Portal lowicz24.eu 04/06/2019 14:50
Martyna Czekalska

W najbliższych dniach zakończy się przebudowa ul. Szkolnej w Łowiczu. Zadanie było częścią większej inwestycji drogowej, która rozpoczęła się w ubiegłym roku.

Miejska inwestycja obejmowała przebudowę ul. Słowackiego, Norwida i Szkolnej, czyli łącznie około 700 metrów dróg wraz z chodnikami. Dwie pierwsze ulice zostały ukończone w listopadzie ubiegłego roku.

Ulica Szkolna musiała poczekać na nową nawierzchnię i chodnik w związku z planowaną budową sieci gazowej. Gazociąg został ułożony pod jezdnią i pod koniec kwietnia pracownicy kutnowskiej firmy Trakt wznowili prace drogowe w dzielnicy Dąbrowskiego. W ostatnich dniach robotnicy ułożyli pierwszą warstwę asfaltu oraz pracowali przy regulacji włazów.

Trakt na zlecenie łowickiego ratusza wykona w tym roku również przebudowę ul. Topolowej wraz z budową ścieżki pieszo-rowerowej. Prace powinny rozpocząć się w wakacje. Wartość zadania to ok 1,6 mln zł.

Ul. Szkolna w Łowiczu już prawie gotowa komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-06-05 19:42:13

  O tak prace od kwietnia trwają..... , szkoła się trzęsie, huk jest taki, że mimo że są zamknięte okna, nie słychać nauczycieli, teraz kiedy są upały kładą asfalt i tak śmierdzi, że mimo zamkniętych okien wytrzymać nie można.
  Okna zamknięte, a na dworze prawie 30 stopni. Warunki do nauki doskonałe....

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama