Ulica Iłowska będzie zamknięta jeszcze przez kilka dni

Inwestycje, Ulica Iłowska będzie zamknięta jeszcze przez kilka - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 07/06/2019 08:32
Martyna Czekalska

W tym tygodniu pracownicy firmy Trakt rozpoczęli prace na ul. Iłowskiej w Łowiczu w rejonie skrzyżowania z ul. Warszawską i ul. Wyzwolenia. Droga jest zamknięta. Jak długo potrwają utrudnienia w ruchu?

Jak informuje naczelnik miejskiego wydziału inwestycji i remontów Grzegorz Pełka, tymczasowe zamknięcie ulicy związane jest z budową fragmentu wodociągu i kanalizacji sanitarnej. Do przychodni Academos czy na osiedle domków jednorodzinnych w tej części Zatorza kierowcy mogą się dostać od strony ul. Gdańskiej. Utrudnienia powinny potrwać do połowy przyszłego tygodnia.

Prace realizowane są w ramach inwestycji polegającej na budowie „nowej Bolimowskiej” oraz dwóch rond: w ul. Bolimowskiej i Warszawskiej. Na zlecenie ratusza zadanie wykonuje konsorcjum firm Trakt oraz PRD Kutno. Wartość zadania wynosi prawie 20 mln zł.

Ulica Iłowska będzie zamknięta jeszcze przez kilka dni komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama