Ulica Józefa Chełmońskiego zamknięta dla ruchu!

Inwestycje, Ulica Józefa Chełmońskiego zamknięta ruchu! - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 08/11/2019 09:21
Mirka Czubak

Przez dwa kolejne dni (8-9 listopada) zarówno kierowcy jak i mieszkańcy ul. Chełmońskiego na odcinku od drogi krajowej nr 92 w stronę Kocierzewa Południowego będą musieli uzbroić się w cierpliwość. PZDiT w Łowiczu zamknie ulicę aby drogowcy mogli położyć na całym ciągu ulicy ścieralną warstwę bitumiczną.

W związku z prowadzonymi pracami w piątek i sobotę wykonawca robót, Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Erbedim wyznaczy objazdy.

Remont jest ostatnim etapem prac inwestycji realizowanej przez Powiat Łowicki w ciągu dróg powiatowych na odcinkach: Łowicz – Wicie, Błędów – Lenartów, Błędów – Łaguszew – Łowicz. Ze względu na rozmiar inwestycji, szacowanej ogółem na prawnie 10 mln zł, realizacja została podzielona na trzy etapy. Pierwsze dwa z nich został wstępnie ukończone, trzeci właśnie na odcinku Łowicz (ul. Chełmińskiego) – Wicie (gm. Kocierzew)  również zbliża się powoli do końca.

Jak informuje Powiatowy Zarząd Dróg i Transportu w Łowiczu utrudnienia związane z remontem tego odcinka drogi mogą potrwać do końca listopada. Jest to i tak optymistyczne założenie, bo w umowach termin zakończenia prac upływa z dniem 21 grudnia.

Realizacja zadań inwestycyjnych zakrojonych na tak dużą skalę jest możliwa dzięki pozyskaniu przez Starostwo Powiatowe w Łowiczu aż 11 397 400,00 zł pochodzących z Funduszu Dróg Samorządowych.

Ulica Józefa Chełmońskiego zamknięta dla ruchu! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama